KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211001
nr 1221 1001
Oidentifierad konstnär. Signerad Smith, Barn på strand. Olja på duk, 43x59
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2018
kl 21:01:29
2/12 16:39:56
300 kr
3/12 20:56:29